To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kucharz w Wielkopolsce.

Zatrudnimy szefa kuchni, praca od poniedziałku do piątku - 170 h

Poznań Dodane o 19:00, 15 października 2018, ID ogłoszenia: 407460075
<p>W związku z dynamicznym rozwojem restauracji Secret Garden poszukujemy osób na stanowisko: Szef kuchni

Miejsce pracy: Grunwald

Co oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w trybie dziennym
- umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
- pakiet szkoleń
- możliwość awansu

Twoje zadania:
</p><p></p><ul><li>tworzenie menu i receptur</li><li>zarządzanie podległym zespołem</li><li>live cooking</li><li>dopasowanie oferty do oczekiwań gości</li><li>przygotowywanie potraw</li><li>utrzymywanie relacji z parterami biznesowymi</li><li>dbanie o porządek w miejscu pracy
</li></ul><p></p><p>Nasze oczekiwania:</p><p></p><ul><li>min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku</li><li>praca w kantynie lub innym żywieniu zbiorowym
</li><li>aktualna książeczka sanepidu.
</li></ul><p></p><p>Czekamy na Ciebie - wyślij CV i dołącz do nas!</p>
Wyświetleń:7

Ogłoszenia użytkownika Łukasz