To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Siemianowice Śląskie.

Zatrudnimy specjalistę ds. administracji

Siemianowice Śląskie, Śląskie Dodane o 13:23, 13 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492917080
Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:
• praca w dziale administracji produkcji
• prowadzenie dokumentacji systemowej towarzyszącej zagadnieniom produkcyjnym
• administracyjna analiza i kontrola przebiegu procesów produkcyjnych
• kontakt z zagranicznymi oddziałami wchodzącymi w skład grupy
Wymagania:
• znajomości komunikatywnej języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego
• znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
• samodzielności, rzetelności i sumienności
• umiejętności pracy w grupie i dobra organizacji czasu pracy
• umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
Oferujemy:
• przyjazne warunki pracy
• pracę stacjonarną w biurze od poniedziałku do piątku
• możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
• możliwość rozwoju i nabierania doświadczenia w firmie o międzynarodowej renomie
• zatrudnienie przez agencję pracy
Wyświetleń:1245

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra Ciesielska

Brak zdjęcia