Obserwuj

Zatrudnimy specjalistę ds. administracji

Siemianowice Śląskie, Śląskie Dodane o 12:23, 6 listopada 2018, ID ogłoszenia: 492917080
Specjalista ds. administracji
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:
• praca w dziale administracji produkcji
• prowadzenie dokumentacji systemowej towarzyszącej zagadnieniom produkcyjnym
• administracyjna analiza i kontrola przebiegu procesów produkcyjnych
• kontakt z zagranicznymi oddziałami wchodzącymi w skład grupy
Wymagania:
• znajomości komunikatywnej języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego
• znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel (znajomość SAP będzie dodatkowym atutem)
• samodzielności, rzetelności i sumienności
• umiejętności pracy w grupie i dobra organizacji czasu pracy
• umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia
Oferujemy:
• przyjazne warunki pracy
• pracę stacjonarną w biurze od poniedziałku do piątku
• możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
• możliwość rozwoju i nabierania doświadczenia w firmie o międzynarodowej renomie
• zatrudnienie przez agencję pracy

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Aleksandra Ciesielska

Brak zdjęcia

PILNE! Pracownik biurowy z j. niemieckim

Obsługa klienta / call center

9 lis

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Siemianowice Śląskie, Śląskie

Pokaż na mapie