To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Bulowice.

Zatrudnimy pracownika z językiem angielskim

Bulowice, gm. Kęty, oświęcimski, Małopolskie Dodane o 07:57, 21 kwietnia 2018, ID ogłoszenia: 374504797

Pracownik z językiem angielskim
Miejsce pracy: Bulowice

Wymagania:
- Dobra znajomość języka angielskiego - wymóg podstawowy
- Prawo jazdy kat. B
- Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę)
- Dyspozycyjność
- Łatwy kontakt z klientem

Zadania:
- Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
- Praca w biurze i w terenie

Oferujemy:
- Przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń
- Atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wyświetleń:1205
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Tech Sterowniki

Brak zdjęcia

Zatrudnimy Informatyków

IT / telekomunikacja

21 cze

Doradca techniczno-handlowy systemów ppoż