Zatrudnię sprzedawce, butik odzieżowy

2 000 - 4 000 zł/mies.

Salon odzieżowy PAMAX w C.H. Karolinka poszukuje osób do pracy w butiku odzieżowym na stanowisko doradca klienta

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na stanowisku doradca klienta będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę , aktywną sprzedaż

Pracodawca przewiduje miesięczne premie ,których wysokość będzie uzależniona od obrotów sklepu.

Wymagania:
• łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem,
• zdolność do szybkiego uczenia się,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,
• kultura osobista oraz uczciwość,
• mile widziane doświadczenie zawodowe,

Oferujemy:
• prace na umowę o pracę po okresie próbnym,
• motywacyjny system wynagrodzeń,
• możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta

Kontakt: CV ze zdjęciem należy wysłać na adres e-mail, w tytule wpisując "Opole"

  • Dodane o 22:29, 13 maja 2020
  • Wyświetleń:50354
  • ID ogłoszenia: 163018413

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
KOKO moda
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Opole, Opolskie

Ogłoszenia użytkownika Izabela