To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzątanie w Kraków.

Zatrudnię pracownika sprzątającego-Kraków(ul.Wielicka od str.Wieliczki

Kraków, Małopolskie, Podgórze Duchackie Dodane o 15:55, 14 lutego 2019, ID ogłoszenia: 511763798

Grupa INWEMER działająca na terenie całego kraju w zakresie profesjonalnego utrzymywania porządku dla firm i instytucji poszukuje kandydatki/ów do sprzątania w banku

Pilnie zatrudnimy : Pracownika sprzątającego
Miejscowość: Kraków

Obiekt: Wypożyczalnia sprzętu budowlanego (sprzątanie biur)

ul. Wielicka (od strony Wieliczki)

Praca jest 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny dziennie

Średnio 18 godzin w miesiącu

Zakres obowiązków:
-Sprzątanie,odkurzanie,mycie okien oraz różne prace porządkowe

Wymagania:
-chęć ,zaangażowanie
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków
-gotowość podjęcia pracy od zaraz
-zatrudniamy pełnoletnie osoby

Oferujemy :

-stawka 15,00 zł/brutto/1godz.

-stabilne zatrudnienie
-wsparcie Koordynatora

Chętnie zatrudnimy także osoby z orzeczeniem niepełnosprawności

Proszę o kontakt telefoniczny : 887 - pokaż numer telefonu -

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie

Wyświetleń:382
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Inwemer

Brak zdjęcia
Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika