To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Kraków.

Zatrudnię na umowę o pracę Kasjer/Ekspedient

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 22:36, 13 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 366748748
2 500 - 2 700 zł/mies.
Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме.

Firma NOVELTY Patryk Ciepielowski właściciel wkrótce otwartego sklepu ,,SPAR"

Kasjer-Sprzedawca

Lokalizacja: Kraków ul. Bagrowa 80
Zadania:

Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw oraz dbanie o estetyczny wygląd sklepu i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Nasze wymagania:

• Gotowość do pracy fizycznej,
• Rzetelność i uczciwość,
• Wysoka motywacja do pracy,
• Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
• Dyspozycyjność,

Oferujemy:

• Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń socjalnych (np. paczki dla pracowników, upominki dla dzieci, pomoc finansowa i pozafinansowa dla potrzebujących),
• Możliwy rozwój zawodowy i osobisty.
• Premie motywacyjne

Wyświetleń:1888