To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Finanse / księgowość w Kujawsko-pomorskiem.

Zatrudnię na stanowisko specjalistę ds kadr i płac - Bydgoszcz

Bydgoszcz Dodane o 15:06, 27 września 2017, ID ogłoszenia: 306995826

Firma z 23 letnim doświadczeniem w branży ochrony oraz usług porządkowych w związku z rozwojem firmy poszukuję osobę na stanowisko specjalistę ds kadr i plac w mieście Bydgoszcz

Opis stanowiska
- sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo-płacowym,
- sporządzanie deklaracji ZUS, GUS,US, PFRON,
- naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
- przygotowanie zaświadczeń dla pracowników,
- ewidencja czasu pracy pracowników,
- pomoc w bieżących pracach administracyjnych,
- znajomość przepisów PFRON

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- systematyczne szkolenie merytoryczne,
- możliwość rozwoju zawodowego,

Wymagania
- wykształcenie minimum średnie,
- doświadczenie na analogicznym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,
- rzetelność,
- mile widziana grupa inwalidzka,
- znajomość zagadnień ZPCHR.

Wyświetleń:10

Ogłoszenia użytkownika Ewa

Brak zdjęcia

od 2 200 zł/mies.do 2 350 zł/mies.

od 2 150 zł/mies.do 2 500 zł/mies.

od 2 600 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

od 3 000 zł/mies.do 3 600 zł/mies.