To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Fryzjer / kosmetyczka w Śląskiem.

Zatrudnię kosmetyczkę i fryzjera z doświadczeniem

Opis
Zatrudnię kosmetyczkę oraz fryzjera z doświadczeniem do nowo powstającego salonu kosmetycznego i fryzjerskiego w centrum Katowic.

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pracę na pełny etat lub pół etatu
- pracę w rozwijającej się firmie
- elastyczne godziny pracy
- renomowane produkty takich marek jak Semilac, Opi, Orly, Indigo, Neonail, Gehwol, Daviness, Babyliss i innych
- możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia swoich umiejętności, szkolenia branżowe
- pracę w bardzo miłym, kreatywnym zespole

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa klienta
- profesjonalne podejście do klienta
- proponowanie usług dodatkowych klientom
- prowadzenie kalendarza
- wykonanywanie: manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, japoński, pedicure
- umiejętność wykonywania zdobień i znajomość trendów w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej
- wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych
- wykonywanie: cięcia, fryzury okolicznościowe, farbowanie, zabiegi pielęgnacyjne

Wymagania:

- doświadczenie na powyższym stanowisku minimum 2 lata
- umiejętności wykonywania manicure & pedicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, henna i regulacja, depilacja lub strzyżenia, farbowanie, zabiegów pielęgnacyjnych
- umiejętność pracy zespołowej
- uczciwość, szczerość
- zdolności komunikacyjne
- pasja
- zaangażowanie i solidność
- organizacja własnej pracy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu: + 485 - pokaż numer telefonu - oraz wysłanie CV przez portal olx wraz z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
  • Dodane o 18:02, 15 czerwca 2019
  • Wyświetleń:2
  • ID ogłoszenia: 537032951

Ogłoszenia użytkownika Maciej