To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Kraków.

Zastępca Kierownika w najlepszym* sklepie dla zwierząt - Maxi Zoo

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 15:38, 1 marca 2019, ID ogłoszenia: 510517992

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Zastępcy Kierownika.

Miejsce pracy:
• sklep MAXI ZOO, Kraków, CH Czyżyny, ul. Medweckiego 2
W naszych sklepach nie sprzedajemy zwierząt, a wyłącznie produkty wysokiej jakości dla nich.

Zakres obowiązków:
• Organizowanie sprzedaży w sposób zapewniający realizację planów sprzedaży
• Utrzymywanie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
• Sprawowanie kontroli nad stanem magazynowym i zapobieganie stratom towaru
• Zarządzanie zespołem podczas nieobecności Kierownika Sklepu
• Utrzymywanie najwyższych standardów wizualizacji oraz ekspozycji towaru w sklepie

Nasze wymagania:
• Doświadczenie w prowadzeniu sklepu i zarządzaniu Zespołem
• Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami sprzedażowymi
• Gotowość do pracy w trybie zmianowym i w weekendy
• Pozytywne nastawienie i zaangażowanie
• Mile widziani miłośnicy zwierząt :)

Co mamy Ci do zaoferowania?
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu
• System premii i prywatną opiekę medyczną
• Cykl szkoleń obejmujący zagadnienia takie jak np.: techniki sprzedaży, zarządzanie zespołem, produkty dla zwierząt
• Profesjonalne i kompleksowe wdrożenie do pracy
• Szansę na dalszy rozwój zawodowy i realizację ciekawych projektów

* Nagroda Top For Dog 2018 w kategorii Najlepszy Sklep Stacjonarny

Wyświetleń:1286
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Sylwia

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika