Obserwuj

Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni (C.H. Aleja Bielany)

Wrocław, Dolnośląskie, Krzyki Dodane o 18:40, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 485263196

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą posiadającą największą w Polsce i Europie rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni.

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Aleja Bielany poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Lodziarnio-Kawiarni

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się, polskiej firmie,
-atrakcyjny system premiowy powiązany z wynikami pracy,
-dofinansowanie karty Multisport, atrakcyjne świadczenia socjalne,
-życzliwą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:
-realizowanie celów sprzedażowych lodziarni z wykorzystaniem dostępnej oferty produktowej i narzędzi,
-organizacja pracy zespołu, wyznaczanie zadań poszczególnym pracownikom na zmianie,
-wdrażanie do pracy nowych pracowników i rozwój ich umiejętności w trakcie zatrudnienia,
-nadzór nad produkcją w punkcie (zakupy surowców, jakość, rozliczenie produkcji),
-zamykanie punktu, rozliczanie dziennej sprzedaży i gotówki, raportowanie.

Wymagania:
-doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku,
-umiejętność zarządzania zespołem oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
-samodzielność i umiejętność motywowania,
-bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
-zaangażowanie i chęć uczenia się,
-obsługa komputera w zakresie MS Office.

Dołącz do zespołu i wyslij swoje CV!

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grycan – Lody od Pokoleń to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna posiadająca największą sieć lodziarnio-kawiarni w Polsce i Europie.
... czytaj więcej