To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Konstantynów Łódzki.

Zarobki od 2100 zł netto - Kasjer na Stacji Paliw PKN Orlen S.A.

Konstantynów Łódzki, pabianicki, Łódzkie Dodane o 14:37, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 249152207
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Stacja Paliw PKN Orlen S.A. w Konstantynowie Łódzkim poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Obsługi Klienta (kasjer).

Możliwa praca (również dla studentów dziennych i zaocznych):

• Cały etat

• Pół etatu

• Dorywcza

• W weekendy

Oferujemy elastyczny grafik:

- bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które jeszcze się uczą lub potrzebują wolnych dni w tygodniu,

- także dla osób, które mają więcej wolnego czasu i chcą pracować w większej ilości godzin.

Gwarantujemy:

• Terminową wypłatę

• Wysokie wynagrodzenie

• Atrakcyjne premie sprzedażowe

• Zniżki pracownicze – karty rabatowe

• Elastyczny grafik

• Stabilność zatrudnienia

• Pracę w miłej atmosferze

• Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Uśmiech i komunikatywność

• Uczciwość i odpowiedzialność

• Sumienność w wykonywaniu obowiązków

• Wysoka kultura osobista

Obowiązki:

• Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami

• Budowanie dobrych relacji z klientami

• Dbałość o porządek i ekspozycję asortymentu sklepowego

Interesuje Cię oferta i chcesz poznać więcej szczegółów?

Prześlij swoje CV i poczekaj na telefon w celu umówienia się na rozmowę.

Wyświetleń:5993