To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Brodnica.

Z-ce kierownika zakładu

Brodnica, brodnicki, Kujawsko-pomorskie Dodane o 16:02, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 495573370
www.agrolok.pl

W nowo powstałym Zakładzie Uszlachetniania Białka Roślinnego
zatrudnimy:

Z-CE KIEROWNIKA ZAKŁADU
 miejsce pracy: Osiek

zadania:

- kontrola i nadzór procesów produkcyjnych i stanów magazynowych
- nadzór nad podległymi pracownikami
- praca w systemie 3 zmianowym

oczekiwania:

- doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi ( spożywcze lub paszowe )
- znajomość komputerowych systemów produkcyjnych (mile widziane)
- znajomość systemów GMP+ , REDcert (mile widziana)

zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- motywacyjny system wynagradzania
- pracę w nowoczesnej organizacji z ugruntowaną pozycją na rynku
- pakiet medyczny

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w poniższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez AGROLOK Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.
Wyświetleń:1183
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Przedstawiciel handlowy pow. pilski

Przedstawiciel handlowy

27 lis

Przedstawiciel handlowy pow. rypiński

23 lis

Operator ładowarki