Wirtualny asystent - praca zdalna niepełny etat, elastyczny grafik

Firma zajmująca się nieruchomościami poszukuje osobę do pracy zdalnej na stanowisku wirtualnego asystenta ds. projektów budowlanych.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie prac administracyjnych,

- wsparcie księgowości,

- uczestniczenie w procesie pozyskiwania pozwolenia na budowę,

- wsparcie przełożonych w przygotowywaniu wymaganych wniosków i dokumentów,

- kontakt z urzędami (wyłącznie zdalny),

- wysyłanie listów online lub w placówkach Poczty Polskiej,

- tworzenie zestawień i raportów,

Wymagania:

- swoboda w poruszaniu się po internecie,

- znajomość programów pakietu Office,

- swoboda w kontaktach telefonicznych,

- umiejętność pracy zdalnej w zespole,

- skrupulatność i sumienność w wykonywaniu zadań,

- mile widziane doświadczenie w pracy zdalnej,

- dostępność od 4 do 6 godzin dziennie,

- praca w godzinach porannych, najlepiej pomiędzy 7:00 a 17:00.

Oferujemy:

- warunki zatrudnienia - umowa zlecenie lub B2B

- elastyczny grafik oraz ilość godzin, niepełny etat

- pracę zdalną

- stawka - 15zł netto za godzinę

Aplikację wraz z CV należy przesłać za pomocą formularza OLX. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Dodane o 07:29, 15 września 2020
  • Wyświetleń:2864
  • ID ogłoszenia: 628576877

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Gdańsk, Pomorskie, Wrzeszcz

Ogłoszenia użytkownika Agata