Obserwuj

Tajemniczy Klient w banku

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 15:22, 10 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 445697923
Firma BadaniaPRO otwiera rekrutację na badanie online strony internetowej banku jako Tajemniczy klient. Praca jest w 100% zdalna.
Jeśli szukasz doświadczenia w pracy, która pozwoli Ci poszerzyć możliwości na rynku pracy to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Badanie Tajemniczy klient dot. stron internetowych 4 banków. Respondent wciela się w role nowego użytkownika banku, który przystępuje do weryfikacji systemu oraz sprawdzenia jego intuicyjności wg pytań zamieszczonych w ankiecie(badanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy). Istnieje również możliwość aplikowania do wykonania badania dla mniejszej ilości banków.

Podczas wykonywania badania respondent zakłada 4 konta internetowe przeznaczone do badania tajemniczego klienta w 4 różnych bankach na podstawie których testuje system internetowy. Konta są w pełni darmowe, nie są naliczane na nie żadne opłaty.

Konta przeznaczone są do sprawdzania systemu internetowego, nie można wykonywać na nich operacji finansowych. Otwierane są w pełni internetowo, nie trzeba udawać się do placówek banków (szczegółowe instrukcje w mailu po wcześniejszej telefonicznej rozmowie kwalifikacyjnej).

Zakres obowiązków:
1. Wypełnienie ankieta online -pytania otwarte/zamknięte.
2. Założenie 4 kont internetowych.
3. 2h średni czas poświęcany na wykonanie całego badania.

Kwalifikacje i umiejętności:
1. Nie wymagamy doświadczenia!
2. Obywatelstwo polskie
3. Własny komputer
4. Pełnoletność

Oferujemy:
1. Umowę o dzieło.
2. 6-7 zleceń w miesiącu.
3. Elastyczny grafik - godziny pracy są dowolne.
4. Po 3 msc współpracy umowa zlecenie.
5. Wynagrodzenie 200-300zł za wykonanie zlecenia trwającego ok. 2 godziny.

Jak aplikować?
Wyślij swoją aplikację wraz z CV w wiadomości poniżej.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście

Pokaż na mapie