Obserwuj

Tajemniczy Klient w banku

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 12:51, 14 sierpnia 2018, ID ogłoszenia: 445697923

Firma BadaniaPRO otwiera rekrutację na badanie online strony internetowej banku jako Tajemniczy klient. Praca jest w 100% zdalna.
Jeśli szukasz doświadczenia w pracy, która pozwoli Ci poszerzyć możliwości na rynku pracy to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Badanie Tajemniczy klient dot. stron internetowych 4 banków. Respondent wciela się w role nowego użytkownika banku, który przystępuje do weryfikacji systemu oraz sprawdzenia jego intuicyjności wg pytań zamieszczonych w ankiecie(badanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy). Istnieje również możliwość aplikowania do wykonania badania dla mniejszej ilości banków.

Podczas wykonywania badania respondent zakłada 4 specjalnie przeznaczone konta internetowe w 4 różnych bankach na podstawie których testuje system internetowy. Na konta nie są naliczane opłaty.

Konta przeznaczone są do sprawdzania systemu internetowego, nie można wykonywać na nich operacji finansowych.

Konta otwierane są w pełni internetowo, nie trzeba udawać się do placówek banków (szczegółowe instrukcje w mailu po wcześniejszej telefonicznej rozmowie kwalifikacyjnej).

Zakres obowiązków:
1. Wypełnienie ankieta online -pytania otwarte/zamknięte.
2. Założenie 4 kont internetowych.
3. 2h średni czas poświęcany na wykonanie całego badania.

Kwalifikacje i umiejętności:
1. Nie wymagamy doświadczenia!
2. Obywatelstwo polskie
3. Własny komputer
4. Pełnoletność

Oferujemy:
1. Umowę o dzieło.
2. 6-7 zleceń w miesiącu.
3. Elastyczny grafik - godziny pracy są dowolne.
4. Po 3 msc współpracy umowa zlecenie.
5. Wynagrodzenie 200-300zł za wykonanie zlecenia trwającego ok. 2 godziny.

Jak aplikować?
Wyślij swoją aplikację wraz z CV w wiadomości poniżej.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Zachowaj bezpieczeństwo! Dowiedz się więcej »

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście

Pokaż na mapie