To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Magazynier w Warszawa.

Studenci od zaraz Bródno

Warszawa, Mazowieckie, Targówek Dodane o 13:54, 24 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 445283621
2 720 - 2 992 zł/mies.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: MAGAZYNIER
Lokalizacja: Bródno

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- pracę od poniedziałku do piątku 9-17,10-18;
- wolne weekendy;
- terminowe wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca.

Opis stanowiska:
- kompletowanie, pakowanie asortymentu;
- pomoc przy załadunkach, rozładunkach;
- inne prace zlecone przez przełożonego.

Oczekujemy:
- dyspozycyjności od zaraz;
- status ucznia/studenta;
- chęci do pracy i zaangażowania.

Chętne osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą OLX lub o wysłanie sms'a o treści Bródno na nr 519 - pokaż numer telefonu -

Wyświetleń:3494
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Benett People

Brak zdjęcia

Składanie kartoników od zaraz

Produkcja

wczoraj
14:57

Brygadzistka/Lider zmiany

Produkcja

wczoraj
14:48

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika