Renomowana firma produkująca wysokiej jakości wyroby wnętrzarskie poszukuje pracownika na stanowisko:

Stolarz meblowy

Miejsce pracy: Piła

Oferujemy:

  • pracę w systemie jednozmianowym
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomocnika do pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się maszynami stolarskimi w tym elektronarzędziami
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za powierzony projekt

Obowiązki:

  • podstawowe prace stolarskie przy produkcji mebli
  • montaż mebli wraz z okuciem
  • dbanie o czystość w zakładzie

Oferta pracy wzbudziła Twoje zainteresowanie? Czekamy na twoją aplikację! Prześlij nam swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści STOLARZ na numer 691 710131 - , a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy szczegóły.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

Rekrutacje prowadzi EMPLOYER sp. z o.o. BUK sp.k. (nr KRAZ 5381).

  • Dodane o 13:03, 15 października 2020
  • Wyświetleń:450
  • ID ogłoszenia: 634750824

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Piła, pilski, Wielkopolskie

Ogłoszenia użytkownika Wiktoria