To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Chojnice.

Stolarz

4 500 - 5 500 zł/mies.

MEBLIK Sp.z o.o.

Stolarz

Miejsce pracy:

Topole k. Chojnic

Wynagrodzenie: 3500 - 4500 zł brutto

Meblik Sp. z o.o. wiodący producent mebli dla dzieci i młodzieży, zatrudni pracownika produkcji na stanowisko Stolarz

Zakres obowiązków:

  • Produkowanie wyrobów zgodnie z dokumentacją
  • obsługa pilarki stołowej, wiertarki, frezarki i innych urządzeń
  • bieżąca kontrola oraz utrzymanie dobrego stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • umiejętność samodzielnej realizacji zadań pod względem technicznym i organizacyjnym

Oczekujemy:

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę na pełen etat w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie podstawa + premia,

Jeśli jesteś dynamiczną i otwartą na nowa wyzwania osobą, prześlij nam swoje CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Klauzula o Ochronie Danych Osobowych).

  • Dodane o 13:22, 13 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:879
  • ID ogłoszenia: 607212772

Ogłoszenia użytkownika Meblik