Obserwuj

Starszy Pracownik Lodziarnio-Kawiarni (C.H. Arena i Europa Centralna)

Gliwice, Śląskie, Śródmieście Dodane o 16:16, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 498898434
Do naszej Lodziarnio-Kawiarni w C.H. Arena oraz C.H. Europa Centralna w Gliwicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Starszy Pracownik Obsługi Klienta

Zakres obowiązków:
• organizacja pracy zespołu w trakcie prowadzonej przez siebie zmiany,
• wykonywanie prac związanych z porannym przygotowaniem lodziarnio-kawiarni i rozpoczęciem sprzedaży,
• zamykanie lodziarnio-kawiarni po zakończeniu dnia, w tym przygotowywanie wymaganych raportów w zakresie ustalonym z przełożonym,
• profesjonalna obsługa Gości odwiedzających lodziarnio-kawiarnię i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie,
• dbanie o wizerunek i estetykę lodziarnio-kawiarni.

Wymagania:
• minimum roczne doświadczenie w pracy w gastronomii,
• umiejętność profesjonalnej obsługi Gościa i aktywnej sprzedaży,
• ugania:miejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
• zaangażowanie i otwartość na zdobywanie nowych umiejętności,
• znajomość obsługi komputera w zakresie Open Office.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dobra atmosfera pracy
• realne możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie: liczne rekrutacje wewnętrzne i szkolenia zawodowe
• dofinansowanie karty Multisport.

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj!
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Marta

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Grycan – Lody od Pokoleń to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna posiadająca największą sieć lodziarnio-kawiarni w Polsce i Europie.
... czytaj więcej