Stanowisko: Opiekun Klienta oddział Warszawa- praca od stycznia 2021

4 100 - 4 800 zł/mies.

Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria MaWo Group, zajmująca się obsługą firm Transportowych w zakresie ewidencji czasu pracy, jak również księgowości i kadr, należąca do liderów rynku w zakresie stosowanych rozwiązań i proponowanych usług, poszukuje kandydatki/kandydata, na stanowisku:

Stanowisko: Opiekun Klienta oddział Warszawa/ stanowisko samodzielne

Miejsce pracy: WARSZAWA, Śródmieście

Po 15.11.2020 skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

NA STANOWISKU PRACY OFERUJEMY:

•       stabilną i satysfakcjonującą pracę w ciekawej branży

•       umowa o pracę- praca od stycznia 2021

•       niezbędne przeszkolenie- grudzień 2020 : 2-3 dni w siedzibie głównej

•       wykonujemy pracę tylko w dni robocze- weekendy oraz święta pozostają wolne

•       przyjazną i otwartą atmosferę pracy

•       wyjazdy integracyjne dla pracowników

•       benefity pozapłacowe

OBOWIĄZKI:

•       współpraca z kontrahentami

•       wprowadzanie danych do systemu księgowego (nie wymagamy wykształcenia księgowego)

•       bieżące zadania zlecone przez przełożonych

•       dbanie o zachowanie długofalowych relacji z klientami

•       troska o utrzymanie wysokiego poziomu jakości obsługi

•       opieka nad obiegiem dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej

WYMAGANIA:

•       sumienność, zaangażowanie oraz komunikatywność

•       prawo jazdy kategorii "B"

•       minimum średnie wykształcenie

•       dobra organizacja pracy własnej

•       biegła obsługa komputera

•       umiejętność pracy w zespole

•       miła aparycja

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MaWo Group Sp. z o.o. z siedzibą w Raszówce, ul. Witosa 1b zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

  • Dodane o 09:25, 15 października 2020
  • Wyświetleń:1346
  • ID ogłoszenia: 634692644

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Lokalizacja

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście