To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Chojna.

Sprzedawca w piekarni Bagietka - Chojna (1/2 etatu)

Piekarnia Bagietka to nowoczesna polska firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji, zatrudniająca obecnie prawie 400 pracowników. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży pod szyldem Bagietka i Artisan oraz dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Produkujemy i sprzedajemy pieczywo, ciasta, a także lody, desery, kanapki, sałatki, jogurty i konfitury. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość i tradycyjny, rzemieślniczy sposób ich wytwarzania. Cały czas się rozwijamy, szukając nowych smaków i rozwiązań.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

SPRZEDAWCA w PIEKARNI BAGIETKA (1/2 etatu)

Miejsce pracy: Chojna, ul. Jagiełły 20.

Podstawowe obowiązki:

  • Oferowanie i sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej,
  • Zamawianie i przyjmowanie dostaw towarów,
  • Zapewnienie atrakcyjnej prezentacji asortymentu,
  • Utrzymanie estetyki i czystości, przestrzeganie standardów HACCP,
  • Dbanie o majątek firmy.

Podstawowe oczekiwania:

  • Pogoda ducha i łatwość z nawiązywaniu kontaktów, życzliwość dla ludzi,
  • Doświadczenie w gastronomii lub obsłudze klienta,
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie z premiami,
  • Pracę w systemie zmianowym, w zespole pozytywnych i nastawionych na współpracę ludzi w różnym wieku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansów,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Jesteś zainteresowana/y? Wyślij za pośrednictwem OLX swoje CV. Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub napisz.

Prosimy o dopisanie w aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

  • Dodane o 19:29, 19 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:823
  • ID ogłoszenia: 619578257

Ogłoszenia użytkownika Bagietka