To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Starogard Gdański.

Sprzedawca/ekspedient w sklepie spożywczym

Starogard Gdański, starogardzki, Pomorskie Dodane o 05:13, 12 lutego 2018, ID ogłoszenia: 401635527
2 700 - 2 900 zł/mies.

Poszukujemy osób do pracy w sklepie spożywczym Fresh Market/Żabka w Starogardzie Gdańskim. Praca dwuzmianowa, po 8,5 godziny (6-14.30 , 14.30-23.00), na siedem dni, dwa dni wolne.

Obowiązki pracownika:
- obsługa kasy
- obsługa klienta
- przyjmowanie towaru
- wykładanie towaru na półki sklepowe
- zachowywanie standardów sieci

Wymagania:
- uczciwość
- mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epimediologicznych

Oferujemy:
- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- elastyczny grafik
- atrakcyjne wynagrodzenie (1900 zł netto na okresie próbnym, min. 2000 zł netto po przedłużeniu umowy )
- atrakcyjne premie oferowane przez sieć
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość awansu
- pracę w największej sieci sklepów convenience w Polsce

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail.
Więcej informacji dotyczących ogłoszenia uzyskają Państwo również pod wskazanym numerem telefonu.

Wyświetleń:3457

Ogłoszenia użytkownika atrakcyjna praca

Brak zdjęcia

od 3 600 zł/mies.do 3 800 zł/mies.

Sprzedawca w sklepie spożywczym

Kasjer / ekspedient

4 maj

od 2 700 zł/mies.do 2 800 zł/mies.

Praca w sklepie spożywczym - Ustka

26 kwi

od 3 000 zł/mies.do 3 200 zł/mies.