To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Kasjer / ekspedient w Pomorskiem.

Sprzedawca ds. GSM - Starogard Gdański / Tczew

Starogard Gdański Dodane o 11:41, 22 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 302142040
Poszukujemy osoby do pracy w serwisie GSM na terenie Starogardu lub Tczewa

Wymagania:
- Otwartość na kontakt z klientem
- Zaangażowanie w zlecone obowiązki
- Dążenie do realizacji założonych celów
- Zainteresowanie tematyką GSM
- Chęć do pracy w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
- Posiadanie wysokiej kultury osobistej
- Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem
- Gotowość do pracy również w dwa weekendy w miesiącu

Obowiązki:
Do najważniejszych obowiązków należeć będzie:
- Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- aktywna sprzedaż telefonów komórkowych, akcesoriów GSM i usług serwisowych

Oferujemy:
- Możliwość przyuczenia podczas okresu próbnego
- Dostęp do wewnętrznej bazy wiedzy
- Pracę w otwartym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

Rozmowy o pracę prowadzone są w Gdyni

lokalizacji pracy (TCZEW lub STG)

Więcej o naszej firmie można znaleźć na stronie internetowej www.globalcentrum.pl lub www.globalgsm.pl
Wyświetleń:7