Obserwuj

Sprzedawca

Zakopane, tatrzański, Małopolskie Dodane o 11:04, 6 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499027896

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Szukasz stabilnego zatrudnienia w handlu?
Liczysz na rozwój zawodowy oraz nowoczesne narzędzia pracy?
Jeśli tak, mamy dla Ciebie ciekawą ofertę za atrakcyjne wynagrodzenie!

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Sprzedawca - w firmowym sklepie znanego producenta wyrobów cukierniczych.
Nr ref.: SPR/1218/ZAK
Miejsce pracy: Zakopane.

Oczekiwania:

- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- Dokładność i rzetelność,
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym (także w weekendy),
- Doświadczenie w gastronomii – mile widziane.

... to Ciebie właśnie szukamy! Nie zwlekaj, zgłoś się już dzisiaj!

Zadania:

- Sprzedaż asortymentu naszego Klienta - uznanego na rynku producenta słodyczy,
- Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
- Przestrzeganie norm i standardów miejsca prac, utrzymanie czystości,
- Dbanie o jakość oferowanych produktów oraz obsługi Gości,
- Dbałość o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisywaną bezpośrednio z Klientem,
- Stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- Stałe wynagrodzenie 2500 - 2800 brutto + system premiowy,
- Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy,
- Solidne wsparcie szkoleniowe i opiekę w pierwszych miesiącach pracy.

Nie zwlekaj, aplikuj już dzisiaj!

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie klauzuli lub klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. w celu przedstawiania mi w przyszłości nowych ofert pracy."

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Interkadra

Brak zdjęcia

Pracownik magazynu

Magazynier

wczoraj
14:45

Kasjer/Sprzedawca

Kasjer / ekspedient

2 gru

Sprzedawca na stoisku z karpiem

2 gru

od 18 zł/godz.do 20 zł/godz.

2 gru

od 19 zł/godz.do 21 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Zakopane, tatrzański, Małopolskie

Pokaż na mapie