To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Biskupice Podgórne.

Sprzątanie - Biskupice Podgórne

Biskupice Podgórne, wrocławski, Dolnośląskie Dodane o 17:06, 16 października 2018, ID ogłoszenia: 487484878

GRUPA AKCJA JOB
ALBEDO HR - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego Klienta poszukuje osoby:
do czynności sprzątających

Miejsce: Biskupice Podgórne

Zadania:

• sprzątanie biura i kantyny pracowniczej

Wymagania:

• zaangażowanie

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• stawkę 12 zł/netto
• pracę od poniedziałku do soboty w godz.8:00-12:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.
Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.
Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Wyświetleń:129
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Izabela

Brak zdjęcia

Spawacz zbrojeń- praca we Francji

Praca za granicą

dzisiaj
13:06

15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika