Obserwuj

Spedytor w transporcie międzynarodowym

Żory, Śląskie Dodane o 08:36, 21 lutego 2019, ID ogłoszenia: 211884903

Z&G Trans jest firmą działającą w branży transportu i spedycji.
W chwili obecnej w związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy spedytora w transporcie międzynarodowym.

Główne obowiązki:
-Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
-Zapewnienie odpowiednich środków transportowych w celu realizacji zleceń Klientów
-Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu
-Budowanie prawidłowych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami
-Utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług
-Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów, w tym raportowanie

Oczekiwania:
-Mile widziane ale nie konieczne doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego
-Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację. Język niemiecki mile widziany
-Znajomość rynku transportowego-mile widziana
-Wysokich umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
-Dobrej organizacji pracy własnej i trafnego określania priorytetów
-Umiejętność pracy w zespole
-Skuteczności w działaniu i odpowiedzialności za realizację powierzonych zadań

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Żory, Śląskie

Pokaż na mapie