To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Wysogotowo.

SPEDYTOR / drobnica, krajowa- wlkp.

Wysogotowo, poznański, Wielkopolskie Dodane o 14:22, 10 października 2018, ID ogłoszenia: 486284917

Grupa Akcja Job

LIBRA EUROPE - Agencja Pośrednictwa Pracy  - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS SPEDYCJI CAŁOPOJAZDOWEJ KRAJOWEJ

Zakres zadań:

  • organizacja samochodowych przewozów całopojazdowych na terenie kraju
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • stała analiza i optymalizacja kosztów
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • współpraca z magazynem

Wymagania:

  • wiedza praktyczna z zakresu realizacji usług transportowych oraz znajomość rynku TSL
  • doświadczenie w realizacji zleceń spedycyjnych w relacjach krajowych
  • umiejętność planowania tras w systemie całopojazdowym
  • dobra znajomość rynku przewoźników
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka
  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników
  • umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu
  • wysoko rozwinięte kompetencje społeczne i dobra komunikacja

Warunki:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych / m. in. pakiet medyczny, sportowy
  • dobra atmosfera pracy / tytuł : Pracodawcy roku i Solidny Pracodawca Dekady

Klikając przycisk „Wyślij” oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Grupę Akcja Job (Libra Europe Sp. z o.o., Albedo HR Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Żurawiej 22/214, 00-515 w Warszawie, Logiservice Sp. z o.o., Europak Sp. z o.o. Sp. k., przy ul. Poznańskiej 21/48, 00-685 w Warszawie, SFS International Sp. z o.o. Sp. k., SFS Projects Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą przy ul. Nowej 6, 05-500 w Starej Iwicznej wchodzących w skład Grupa Akcja Job), będącego administratorem danych osobowych zawartych w przesłanym przez Ciebie zgłoszeniu rekrutacyjnym. Twoje dane będą przez nas przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz przyszłe procesy.

Wyrażoną wcześniej zgodę możesz w każdym czasie wycofać.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.akcjajob.pl w zakładce Polit. pryw. RODO 2018

Wyświetleń:209
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Akcja Job

Brak zdjęcia

15 zł/godz.

15 zł/godz.

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika