To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa produkcji w Płońsk.

Specjalista ds Utrzymania Ruchu (produkcja FMCG)

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez zakład pracy
  • atrakcyjne warunki finansowe (solidna podstawa + premia)
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów
  • wsparcie merytoryczne podczas adaptacji

Zakres obowiązków:

  • nadzór, konserwacje i regulacje maszyn w hali produkcyjnej
  • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • naprawianie i remontowanie maszyn i urządzeń zgodnie z książkami pracy
  • prowadzenie dokumentami działań w systemie oraz w książkach pracy maszyn
  • efektywne gospodarowanie zasobami magazynu części zamiennych
  • prowadzenie ewidencji rozchodów magazynu

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego
  • praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki oraz pneumatyki
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w branży spożywczej
  • znajomości budowy maszyn
  • dyspozycyjność do pracy II zmianowej
  • posiadania książeczki sanepidu
  • mile widziana znajomość SEP do 1kV

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

  • Dodane o 17:46, 1 października 2020
  • Wyświetleń:506
  • ID ogłoszenia: 627740607

Ogłoszenia użytkownika Gi Group