To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa klienta / call center w Poznań.

Specjalista ds. usług internetowych i marketingu

Poznań, Wielkopolskie, Wilda Dodane o 09:06, 11 stycznia 2018, ID ogłoszenia: 393801359
1 500 - 3 000 zł/mies.

Od stycznia 2018 planujemy rozbudować nasz dział handlowy. Poszukujemy studentów, najlepiej zaocznych chcących dołączyć do naszego zespołu. Szukamy dwóch osób do sprzedaży usług z oferty ZDN Studio Web. Zapoznaj się z naszą firmą na www.zdnstudio.pl

Doświadczenie nie jest wymogiem konieczny. Szukamy osób, które wykażą się zaangażowaniem, chęcią zdobywania wiedzy, które z łatwością nawiązują kontakt z innymi osobami. Szukamy osób kreatywnych, które są w stanie odrzucić szablonowe myślenie dotyczące pracy z klientem!

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży usług internetowych

Miejsce pracy: Poznań/osiedle Świerczewo

Opis stanowiska:
Aktywna, telefoniczna sprzedaż usług internetowych w obszarze B2B, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami ZDN Studio Web.

Wymagania:
- entuzjazm i zaangażowanie
- miły głos i dobra dykcja
- dobra organizacja pracy
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do wykonywania dużej liczby rozmów handlowych w ciągu dnia

Wymagania konieczne:
- status studenta (ważna legitymacja studencka)
- znajomość obsługi komputera, oraz sprzętu biurowego, a w szczególności perfekcyjna znajomość pakietu MS Office i pokrewnych

Oferujemy:
- pracę w biurze w godz. 8:00 – 16:00 w dni robocze
- wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, lub umowę zlecenie
- pracę w kameralnym zespole
- szkolenie w zakresie oferowanych usług
- szkolenie z obsługi potrzebnych narzędzi (system CRM)
- wsparcie przełożonych
- komfortowe warunki pracy

Chciałbyś aplikować na to stanowisko? Prześlij nam swoje CV.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Wyświetleń:1259

Ogłoszenia użytkownika Adam

Brak zdjęcia

Staż w dziale sprzedaży i marketingu

Marketing / PR / media

8 cze

od 1 000 zł/mies.do 1 500 zł/mies.