To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Lubin.

Specjalista ds. Sprzedaży IT

Lubin, lubiński, Dolnośląskie Dodane o 15:39, 26 marca 2018, ID ogłoszenia: 429888185

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży IT

Zakres obowiązków
• Budowanie sieci sprzedaży usług firmy
• Realizacja planów sprzedażowych
• Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
• Monitorowanie potrzeb klienta, rynku, działań konkurencji
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania

• Wykształcenie min. średnie
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
• Odpowiedzialność oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
• Prawo jazdy kat. B
• Chęć do życia i pozytywne podejście do świata
• Samodyscyplina, umiejętność organizacji pracy
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane wynikami
• Umowa o pracę
• Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Wyświetleń:337