Obserwuj

Specjalista ds. obsługi klienta i zamówień z j. angielskim

Warszawa, Mazowieckie, Wola Dodane o 15:59, 18 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504886440
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla Naszego Klienta, międzynarodowego producenta odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Współpraca biznesowa z aktywnymi klientami (sieciami handlowe) w zakresie zaopatrzenia
• Prezentacja przyszłych kolekcji partnerom biznesowym (kluczowi klienci)
• Współpraca oraz doradztwo przy planowaniu zaopatrzenia
• Realizowanie i weryfikowanie zamówień na obecne i przyszłe kolekcje
• Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz w programie Excel

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży
• Biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w pracy w sieciach sportowych - mile widziane
• Wysoka kultura osobista
• Zdolności interpersonalne

Oferujemy:
• Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy w sklepach firmowych i inne)
• Pełny etat (elastyczne godziny pracy)
• Zatrudnienie na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
• Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy
• Profesjonalne wdrożenie w obowiązki
• Miła i przyjazna atmosfera pracy

• Lokalizacja: Wola
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

Nastawiacz maszyn

Produkcja

15 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
6 000 - 8 000 zł/mies.

O firmie

Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
... czytaj więcej