Obserwuj

Specjalista ds. Obsługi Klienta | DHL Express (Poland)

Sady, poznański, Wielkopolskie Dodane o 10:11, 12 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 482215724

Umowa na zastępstwo (około 1,5 roku)

Zadania, które na ciebie czekają to:

- bezpośrednia obsługa Klientów w Punkcie Przyjęć Przesyłek
- udzielanie informacji Klientom o statusie przesyłek oraz o oferowanych usługach
- współpraca z agencjami celnymi
- współpraca z kurierami oraz pracownikami innych działów
- dbanie o wygląd i estetykę Punktu Obsługi Klienta

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

- masz min. roczne doświadczenie z zakresu obsługi Klienta
- potrafisz obsługiwać komputer (pakiet MS Office)
- znasz język angielski na poziomie min. B1
- wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą i nastawieniem pro-klienckim
- potrafisz dobrze organizować swój czas pracy
- jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną
- masz doświadczenie w rozliczaniu gotówki, to będzie dodatkowy atut

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

- przejrzystą ścieżkę kariery
- przyjazny i otwarty zespół
- bogaty pakiet benefitów (m.in karta Multisport, bilety do kin i teatrów)
- międzynarodowy program rozwojowy
- unikalny program doceniania pracowników
- różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
- wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika DHL Express

Agent Celny | DHL Express

Administracja biurowa

5 gru

5 gru

5 gru

Specjalista ds. Celnych

Obsługa klienta / call center

5 gru

5 gru

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.
... czytaj więcej