Obserwuj

Specjalista ds. kontroli

Zduńska Wola, zduńskowolski, Łódzkie Dodane o 10:41, 4 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 499256430

Zakres obowiązków:

o   Przeprowadzanie kontroli w jednostkach firmy,

o   Rozliczanie inwentaryzacji, identyfikacja różnic

inwentaryzacyjnych,

o   Praca z bazami danych,

o   Optymalizacja procesów inwentaryzacyjnych,

o   Przygotowywanie sprawozdań z odbytych kontroli

Wymagania:

o   Doświadczenie w pracy w zakresie przeprowadzania i

rozliczania inwentaryzacji,

o   Samodzielność i dobra organizacja pracy,

o   Skrupulatność, dokładność i rzetelność,

o   Umiejętność obsługi komputera,

o   Bardzo dobra znajomość programu Excel,

o   Mobilność i gotowość do częstych podróży służbowych,

o   Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

o   Stabilne warunki zatrudnienia,

o   Pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

o   Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Administratorem danych osobowych jest Ferax Sp. z o.o., z siedzibą w Zduńskiej Woli (98-220) przy ul. Szadkowskiej 4/6. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Przestrzeganie zasad ochrony danych w Ferax Sp. z o.o. nadzoruje Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres email: iod(at)gatta.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Gatta

Doradca w Salonie Gatta w Piasecznie

Kasjer / ekspedient

14 sty

Sprzedawca W Salonie Gatta w Gdynii

14 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Zduńska Wola, zduńskowolski, Łódzkie

Pokaż na mapie