Obserwuj

Specjalista do spraw sprzedaży Allegro i OLX + pomoc w SERWISIE

Żary, żarski, Lubuskie Dodane o 21:09, 8 stycznia 2019, ID ogłoszenia: 504457663

Poszukujemy pracownika do pomocy obsługi sprzedaży Internetowej oraz Stacjonarnej i podstawowego serwisu komputerowego.

Szukamy osoby interesującej się tematyką komputerową, zaangażowanej i chcącej poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie.

Poszukujemy zdecydowanego kandydata do stałej długiej współpracy z możliwościami awansu.

Osobom szukającym pracy tymczasowej z góry dziękujemy.

Rodzaj umowy: umowa zlecenie.
Po 6 miesiącach pracy w tym trybie, możliwość przejścia na umowę o pracę.

Wymagania i umiejętności w zakresie podstawowym:
- znajomość obsługi serwisu allegro [wystawianie aukcji, tworzenie opisów]
- obsługa komputera, serwisów aukcyjnych i ogłoszeniowych
- znajomość budowy komputerów-laptopów
- umiejętność instalacji oprogramowania komputerowego
- dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, dbanie o porządek
- znajomość języka angielskiego w zakresie podstawowym

Dodatkowym atutem będzie:
- posiadanie prawo jazdy oraz własnego samochodu
- posiadanie statusu studenta

Zadania:
- przygotowanie towaru do sprzedaży, ekspozycja w sklepie stacjonarnym oraz wystawienie towaru na aukcję internetową
- fotografowanie produktów na aukcje internetowe
- rozbiórka sprzętu komputerowego na części oraz segregacja podzespołów
- konserwacja i diagnostyka sprzętu komputerowego
- obsługa klienta
- pakowanie i wysyłanie towaru

Oferujemy:
- naukę serwisowania laptopów
- możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
- system premiowania
- pracę w miłej atmosferze
- wynagrodzenie : 2000 zł - 2300 zł na rękę

Miejsce pracy: sklep z laptopami, częściami i akcesoriami: taniolaptopy.com, Żary ul. Podwale 8

Praca w godzinach: 9-17 od Poniedziałku do Piątku
oraz 3 soboty w miesiącu w godzinach 10-14

Podania proszę wysyłać poprzez wiadomość olx z CV w załączniku lub składać osobiście w siedzibie firmy.

taniolaptopy.com

ul. Podwale 8

68-200 Żary

tel. 728 - pokaż numer telefonu -

Jeśli chcesz wziąć udział w rekrutacji pamiętaj o wklejeniu poniższej klauzuli w treść wiadomości, w przeciwnym wypadku nie będziemy w stanie rozpatrzyć Twej aplikacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Laptop Elements, ul. Podwale 8, 68-200 Żary moich danych osobowych zawartych w przesłanych przez mnie CV lub liście motywacyjnym do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję."

KLAUZULA INFORMACYJNA

dla kandydatów do pracy w związku z procesem rekrutacji

INFORMACJE PODSTAWOWE

Administrator danych:

LaptopElements Kamil Zakrzewski. z siedzibą w Żarach przy ul. Podwale 8

Cele przetwarzania:

Ocena kwalifikacji, zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy na określonym stanowisku, wybór odpowiedniej osoby do zatrudnienia

Podstawy prawne przetwarzania:

• Twoja zgoda

• przepis prawa

• uzasadniony interes

Prawa związane z przetwarzaniem danych:

• prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych

• prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania

• inne prawa określone w informacji szczegółowej

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się Administratorem Danych, LaptopElements. ul. Podwale 8 , 68-200 Żary

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika taniolaptopy.com

Laptop LENOVO IDEAPAD 100-15IBD, 4GB Ram, HDD 500GB

750 zł

Laptop Asus PRO PU551L, 120 GB SSD, 8 GB RAM, Intel i3

1 130 zł

Laptop Asus F552C, SSD 120 GB, 8GB RAM, GeForce 710m

1 069 zł

Dell Inspiron 15, i3 4GB RAM, 500GB HDD, Led 15,6", HDMI USB 3.0

950 zł

-10% EMACHINES E730G i3/ 320GB/3GB/WIN 7/15,6" led

630 zł

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Żary, żarski, Lubuskie

Pokaż na mapie