Obserwuj

Sortowanie przesyłek - Częstochowa( ul.Bór)

Częstochowa, Śląskie, Śródmieście Dodane o 16:39, 9 października 2018, ID ogłoszenia: 261390261

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego Klienta poszukuje osób do :

SORTOWANIA PRZESYŁEK

Miejsce: Częstochowa

Zadania:

• Sortowanie przesyłek
• Czynności magazynowe
• Drobne czynności porządkowe

Wymagania:

• Dyspozycyjność
• Mile widziane doświadczenie w podobnych czynnościach
• Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność
• Wysoka motywacja

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• Stawkę 15,00 zł brutto/godzinę
• Wykonywanie czynności w godzinach 02:00 - 10:00 i 14:00 – 21:00
• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z agencją pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Magdalena

Brak zdjęcia

Spawacz Zbrojeń Francja

Praca za granicą

15 paź

Dekarz- Blacharz Francja K

15 paź

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika
15 zł/mies.

Częstochowa, Śląskie, Śródmieście

Pokaż na mapie