Obserwuj

Sortowanie Listów - Praca od Zaraz!

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów Dodane o 00:39, 18 listopada 2018, ID ogłoszenia: 340346816
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska:
Głównym obowiązkiem jest sortowanie listów lub paczek dla największego operatora pocztowego

Wymagania:
osoby dyspozycyjne od zaraz w godzinach nocnych lub dziennych
chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
pracę od zaraz
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
wynagrodzenie wg stawki godzinowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH
9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY:
883 - pokaż numer telefonu - , 22/ 440 - pokaż numer telefonu -

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi
Kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika PocztaWarszawa

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

Warszawa, Mazowieckie, Ursynów

Pokaż na mapie