To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Sortowacz butelek i skrzynek po napojach

irma REMAX Sp. z o.o. to doświadczona Agencja Pracy (nr KRAZ: 7765) specjalizująca się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Naszą misją jest stworzenie optymalnych warunków współpracy dla wszystkich zaangażowanych stron, pracowników jak i pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

SORTOWACZ BUTELEK I SKRZYNEK PO NAPOJACH

Obowiązki:

·       segregacja pustych butelek i skrzynek po napojach

·       praca w systemie 2 lub 3 zmianowym

·       praca dla mężczyzn

·       znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania:

·       sprawność fizyczna i manualna

·       zaangażowanie

·       odpowiedzialność

·       sumienność

Oferujemy:

·       umowa o pracę z niemieckim pracodawcą

·       transport na trasie Polska – Niemcy

·       transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·       zakwaterowanie

·       zaliczki wypłacane co tydzień

·       możliwość długofalowej współpracy

  • Dodane o 15:11, 13 sierpnia 2020
  • Wyświetleń:6613
  • ID ogłoszenia: 612578236

Ogłoszenia użytkownika Remax