To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca za granicą w Opole.

Serwisant opon z kat. C

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii lub Belgii. Minimum formalności, bez dodatkowych procedur. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz.

Miejsce pracy: Belgia

Numer referencyjny: KRAZ: 23700

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. B i C;
  • niezbędne doświadczenie związane z montażem oraz serwisem opon i konserwacja ciężarówek oraz ciężkiego sprzętu;
  • Gotowość do pracy fizycznej a także na wolnym powietrzu;
  • Umiejętności w pracy z klientem;
  • Dyspozycyjność na długi okres czasu;
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Co zyskujesz:

  • Zakwaterowanie w typowo belgijskich domkach, które są świetną opcją w porównaniu do tradycyjnych bungalow jakie oferują inne agencje pośrednictwa pracy;
  • Wynagrodzenie 15,89€, a także dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny, jeśli oczywiście zależy Ci na większym zarobku;
  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;
  • Możliwość długiej współpracy dzięki współpracy ze stabilnymi klientami;
  • Kompleksową i pełną organizację transportu za granicę, a także później na miejscu do zakładu pracy;

Obowiązki:

  • konserwacja oraz drobne naprawy ciężarówek i ciężkiego sprzętu;
  • montaż opon do samochodów ciężarowych;
  • obsługa klienta

Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk 'Aplikuj' aby mógł się z Tobą skontaktować nasz rekruter, który w rozmowie telefonicznej przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących danego stanowiska pracy. Zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele.

  • Dodane o 15:11, 2 września 2020
  • Wyświetleń:19
  • ID ogłoszenia: 621922855

Ogłoszenia użytkownika PrismaWorx