To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Obsługa hotelowa w Wrocław.

Recepcjonistka/Recepcjonista - etat

2 800 - 3 200 zł/mies.

Obiekt turystyczno-pielgrzymkowy na Ostrowie Tumskim zatrudni na stanowisku Recepcjonistka/Recepcjonista - etat.

System pracy 2 zmianowy: 6:00 – 14:00, 14:00 – 23:00

Umowa zlecenie przez pierwszy miesiąc - następnie umowa o pracę.

Wynagrodzenie: 2 800 - 3 200 zł brutto/mc

Zakres obowiązków:

- obsługa Gości

- wprowadzanie rezerwacji do systemu hotelowego

- obsługa portali rezerwacyjnych

- pobieranie płatności

- korespondencja mailowa

- odbieranie telefonów

- informacja turystyczna

- doraźna pomoc w przygotowaniu śniadań dla gości

- obsługa kawiarni

- w razie potrzeby drobne prace porządkowe

Wymaganie konieczne:

aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

- komunikatywność i dyspozycyjność

półroczne doświadczenie w pracy w recepcji / obsłudze klienta

- umiejętność obsługi kasy fiskalnej

- wrażliwość na ład i estetykę

- biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office

- biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

komunikatywna znajomość języka angielskiego

- orientacja w atrakcjach turystycznych i kulturalnych Wrocławia

- łatwość nawiązywania kontaktów

- umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane:

- znajomość programów recepcyjnych / hotelowych

- komunikatywna znajomość drugiego języka obcego

- wykształcenie lub doświadczenie związane z sektorem turystycznym

Osoby spełniające powyższe kryteria i zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez formularz OLX.

  • Dodane o 07:48, 8 października 2020
  • Wyświetleń:2929
  • ID ogłoszenia: 628472465