To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Hotelarstwo w Łódź.

Recepcjonistka/Recepcjonista Arche Residence

Łódź, Łódzkie, Polesie Dodane o 17:56, 9 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499663030
Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше резюме.

Arche Residence to obiekt hotelowo-mieszkalny, mieszczący się w nowo wybudowanym apartamentowcu w Śródmieściu Łodzi.

do Recepcji Hotelu Arche Residence poszukujemy otwartych i pełnych optymizmu osób.

Wymagania wobec kandydatów:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, lub motywacja i chęć zdobycia nowych umiejętności zawodowych
- znajomość idei systemów hotelowych/recepcyjnych
będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego.

- gościnność
- optymizm i zaangażowanie
- wysoka kultura osobista i miłe usposobienie
- perfekcyjna organizacja pracy
- umiejętność budowania pozytywnych relacji z gośćmi hotelowymi i współpracownikami
- otwartość na pracę zmianową

Opis stanowiska:

- bezpośrednia, telefoniczna i mailowa obsługa Gości
- zarządzanie informacjami i aktywna współpraca z innymi Działami
- sprzedaż usług hotelowych
- sporządzanie i analiza raportów

Kandydatom oferujemy:

- umowę o pracę.
- miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
- możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się branży hotelarskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:450