Jesteś świetnie zorganizowany/a?

Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

Lubisz kontakt z ludźmi?

Aplikuj! Mamy świetną ofertę!

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów/tki na stanowisko

recepcjonista/tka

oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • przyjazną atmosferę
  • umowę o pracę tymczasową
  • płatny urlop, opłacamy składki ZUS
  • wolne weekendy
  • pakiet benefitów

zadania

  • obsługa gości firmy
  • obsługa firmowej linii telefonicznej i poczty elektronicznej
  • bieżąca obsługa przesyłek / korespondencji przychodzącej / wychodzącej
  • prowadzenie rejestru obiegu dokumentów
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie w bieżących działaniach

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie zdolności komunikacyjne

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Dodane o 13:07, 15 października 2020
  • Wyświetleń:1925
  • ID ogłoszenia: 634751884
Użytkownik

Justyna Kudelska

Na OLX.pl od wrz 2017 jest online Ogłoszenia użytkownika
  • Aplikuj
Lokalizacja

Kraków, Małopolskie, Czyżyny

O firmie
Jesteśmy jednym ze światowych liderów doradztwa personalnego. Oferujemy pełną gamę usług z obszaru HR - od rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych, poprzez rozwiązania wspierające zadania działów HR oraz outsourcing kadrowo-płacowy i personalny, po zaawansowane rozwiązania z zakresu rekrutacji i zarządzania dużymi grupami pracowników tymczasowych (inhouse services). Działamy globalnie, ale jednocześnie cieszymy się, że możemy być blisko Ciebie – tutaj i w jednym z ponad 140 biur w Polsce.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Justyna Kudelska