To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Administracja biurowa w Śląskiem.

Recepcjonista/ka w AAA Auto - Katowice

Opis
<p>Szukasz pracy na weekendy? Chcesz zdobyć doświadczenie? Lubisz kontakt z klientem? Prześlij do nas swoje CV :)
Poszukujemy osób na <strong><em>recepcję</em></strong> w naszym salonie w Katowicach.

Obowiązki:
- pomoc handlowcom w rejestrowaniu danych Klientów w wewnętrznej bazie danych
- obsługa telefoniczna recepcji
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagamy:
- dyspozycyjności do pracy w piątki i w weekendy
- dobrej organizacji pracy
- zaangażowania i odpowiedzialności
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowym zespole
- możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)
- kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych</p><p></p><p>Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.</p>
  • Dodane o 13:01, 17 czerwca 2019
  • Wyświetleń:8
  • ID ogłoszenia: 537311843

Ogłoszenia użytkownika Karolina