Obserwuj

Recepcjonista/ka – 3000 zł netto - Śródmieście

Warszawa, Mazowieckie, Śródmieście Dodane o 14:50, 8 listopada 2018, ID ogłoszenia: 490646463
Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkującej elektronikę użytkową, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• Bieżąca obsługa recepcji (powitanie i obsługa gości, udzielanie informacji)
• Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
• Wykonywanie czynności administracyjnych
• Prosta pomoc techniczna klientowi
• Kontakt bezpośredni i telefoniczny z klientami firmy
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość języka angielskiego - poziom min. B1
• Znajomość pakietu MS. Office
• Dobra organizacja pracy własnej
• Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
• Dyspozycyjność do pracy w pełnym etacie

Oferujemy:
• Umowę o pracę za pośrednictwem Adecco
• Wynagrodzenie - 3000 zł netto miesięcznie
• Praca na pełen etat od poniedziałku do niedzieli w trybie zmianowym (40 godz. tygodniowo)
• Stabilne zatrudnienie na stałe
• Miła, przyjazna atmosfera pracy
• Komfortowe warunki pracy
• Lokalizacja: punkt sprzedaży i obsługi klienta w CH Arkadia
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Adecco Poland Sp. z o.o.

Pakowacz/ka PRACA OD ZARAZ!

Produkcja

wczoraj
20:31

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika

O firmie

Adecco na świecie to ponad 50 lat doświadczenia. Adecco w Polsce budujemy od 25 lat. Charakteryzuje nas odpowiedzialność i profesjonalne podejście zarówno do Kandydatów jak i Klientów.

Jeśli szukasz pracy – pomożemy otworzyć Ci drzwi do tej wymarzonej.

Poszukujesz dobrych pracowników? Znamy ich tysiące.

Pamiętaj, nieważne w jakim miejscu znajdujesz się dzisiaj - pomożemy Ci dotrzeć do kolejnego punktu w rozwoju osobistym lub rozwoju Twojej firmy.
... czytaj więcej