To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kraków.

Recepcja Fitness Klub

Kraków, Małopolskie, Czyżyny Dodane o 11:05, 18 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 525611720

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
(Manufaktura Zdrowia Fitness & Gym)
KRAKÓW

Poszukujemy osób na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty do klubu przy ulicy Jana Pawła II 43, Podium Park.

OBOWIĄZKI:

• bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klienta,
• przedstawianie klubu oraz oferty nowym klubowiczom,
• sprzedaż usług i produktów oferowanych przez klub,
• dbanie o wygląd oraz sprawne funkcjonowanie recepcji i klubu,
• dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

• dyspozycyjność (min 1 weekend w miesiącu plus 3 zmiany w tygodniu). zmiany: 13:00 - 21:00 lub 16:00 - 23:00.

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktu oraz umiejętność pracy w zespole,
• zaangażowanie i rzetelność,
• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,
• status osoby uczącej się.

OFERUJEMY:

• znakomitą atmosferę w młodym zespole,
• pracę w systemie zmianowym,
• możliwość korzystania z oferty klubu,
• możliwość rozwoju zawodowego w branży fitness,
• stawkę godzinową oraz atrakcyjne pakiety premiowe.
Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem

Wyświetleń:1281