To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Pozostałe oferty pracy w Kraków.

Przewodnik po Krakowie na pojazdach Segway

Kraków, Małopolskie, Stare Miasto Dodane o 17:12, 27 kwietnia 2019, ID ogłoszenia: 521606174
4 000 - 6 000 zł/mies.

Firma Segway Point poszukuje osoby na stanowisko przewodnika po terenie ścisłego centrum Krakowa na pojazdach Segway.

Poszukujemy osób komunikatywnych, znających języki obce.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość dodatkowych języków mile widziana
• wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność
• punktualność

Obowiązki:
• oprowadzanie wycieczek turystycznych z użyciem pojazdów Segway

Zapewniamy:

• wynagrodzenie w zależności od ilości zleceń 4000zł - 6000zł
• pracę w oparciu o umowę
• miłą atmosferę pracy w młodym zespole
• elastyczny grafik
• wewnętrzne szkolenie z zakresu oferowanych wycieczek oraz historii i topografii miasta

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 600 - pokaż numer telefonu - lub o wysłanie CV poprzez formularz kontaktowy.

Wyświetleń:1352