Obserwuj

Przedstawiciel handlowy pow. brzeski

Strzelniki, brzeski, Opolskie Dodane o 10:33, 14 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 496384254
www.agrolok.pl

Agrolok zatrudni :

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

praca w okolicy miejsca zamieszkania

zadania:
- sprzedaż do gospodarstw rolnych
- pozyskiwanie nowych klientów

wymagania:
- wykształcenie średnie
- dobra organizacja pracy własnej
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane osoby z gospodarstw rolnych

oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w okolicy zamieszkania kandydata
- konkurencyjne wynagrodzenie
- udział w szkoleniach
- samochód i inne narzędzia pracy
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w poniższym formularzu oraz załączonych plikach (CV lub list motywacyjny), a także we wszystkich zgromadzonych materiałach pozyskanych w toku rekrutacji, dla potrzeb obecnych i kolejnych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez AGROLOK Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Agrolok

Przedstawiciel handlowy pow. rypiński

Przedstawiciel handlowy

23 lis

Operator ładowarki