To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Przedstawiciel handlowy w Łódź.

Przedstawiciel Handlowy - branża kosmetyczna

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 13:54, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 499255095

W związku z dynamicznym rozwojem hurtowni Beauty Fabric poszukujemy do naszego zespołu przedstawiciela handlowego.
Jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz kontakty i dążysz do wyznaczonych celów? To szukamy właśnie Ciebie! Nie czekaj, aplikuj :)
Zakres obowiązków:
-rozwijanie sprzedaży i dystrybucji produktów firmy na podległym terenie
-pozyskiwanie nowych klientów
-utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
-realizowanie miesięcznych i rocznych planów sprzedaży oraz polityki cenowej produktów
-monitorowanie sytuacji rynkowej w regionie
Poszukiwane kompetencje:
-minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-doskonała organizacja czasu pracy
-dyspozycyjność
-komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
-czynne prawo jazdy kat. B
-doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
-system wynagrodzeń powiązany z osiąganymi wynikami
-możliwość wykazania się inicjatywą i skutecznością
-zdobywanie nowych, ciekawych doświadczeń
-pracę w dynamicznym środowisku umożliwiającym rozwój zawodowy
-niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
CV wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Beauty Fabric; Matejki 3/5; 91-402 Łódź, będącego Administratorem Danych w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń:330

Ogłoszenia użytkownika Łukasz

Brak zdjęcia

Recepcjonistka/sprzedawca salon kosmetyczny

Obsługa klienta / call center

3 sty

Zatrudnimy Handlowca

Przedstawiciel handlowy

3 sty

od 2 000 zł/mies.do 5 000 zł/mies.