To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkcja w Łódź.

Prosta praca na produkcji!

Łódź, Łódzkie, Śródmieście Dodane o 12:18, 7 grudnia 2018, ID ogłoszenia: 487203393
2 900 - 3 200 zł/mies.

Szukasz stabilnego zatrudnienia ? Chciałbyś zacząć od zaraz? Tak ?! Szukamy właśnie Ciebie!
Dołącz do grona pracowników i rozpocznij pracę na stanowisku operator procesu polerowania

Chcesz dowiedzieć się więcej?
- aplikuj na to ogłoszenie,
- wyślij sms o treści "praca polernia" - oddzwonimy
- zadzwoń na numer 697 - pokaż numer telefonu -

oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki Zus +płatny urlop),
  • możliwość zatrudnienia na stałe już po 3 m-cach pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie(17 zł brutto/h)
  • premię jakościową (do 400 PLN)
  • dodatek za pracę w nocy,
  • atrakcyjny pakiet benefitowy (karta sportowa, opieka medyczna, liczne zniżki na zakupy, do kina)

zadania:

  • polerowanie komponentów aluminiowych,
  • przygotowanie detali do dalszego procesu,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy.

oczekujemy:

  • chęci i motywacji,
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym.

Czekamy właśnie na Ciebie !!!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Wyświetleń:1333
Wszystkie ogłoszenia tego użytkownika

Ogłoszenia użytkownika Piotr Kamiński

od 3 500 zł/mies.do 4 500 zł/mies.

od 16 zł/godz.do 19 zł/godz.

od 15 zł/godz.do 19 zł/godz.

Pracownik produkcji

Produkcja

8 sty

Pokaż pozostałe ogłoszenia tego użytkownika