Obserwuj

Promotorzy klubu :) Wielkie otwarcie nowej placówki!

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce Dodane o 19:39, 16 maja 2019, ID ogłoszenia: 502460127

Zatrudnię uśmiechnięte promotorki do renomowanego lokalu w centrum Krakowa. Szukamy osób do dłuższej współpracy, nie wymagamy doświadczenia, szkolimy od podstaw.

Obowiązki:

  • aktywne zapraszanie gości do naszego lokalu.
  • promowanie naszej oferty
  • rozdawanie zaproszeń

Oczekujemy:

  • kultury osobistej
  • chęci do pracy i szkolenia się
  • uśmiechu i zaangażowania

Oferujemy w zamian:

  • pracę w fajnym, młodym zespole w oparciu o umowę
  • atrakcyjne wynagrodzenie( 18zł/h + 18zł/ za każde wejście) wypacane w formie tygodniówek
  • elastyczny grafik

Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenia i zacząć z nami swoją przygodą, wyślij CV lub kilka zdań o sobie wraz z numerem telefonu, za pośrednictwem portalu OLX. Zadzwonimy do Ciebie :)

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Przesyłając CV wyrażasz zgodę na stworzenie przez Grupę OLX sp. z o.o. na podstawie danych w CV Twojej indywidualnej sylwetki pracownika. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Grupę OLX sp. z o.o. znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, txt, xls, docx, xlsx, odt Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB

Ogłoszenia użytkownika Alina

Brak zdjęcia

Kelnerki klubowe!

Kelner / barman

23 kwi

od 4 000 zł/mies.do 5 000 zł/mies.

4 000 - 7 000 zł/mies.

Kraków, Małopolskie, Bieńczyce

Pokaż na mapie