Projektant mebli na wymiar

4 000 - 9 000 zł/mies.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko projektant mebli na wymiar. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, umiejącą się sprzedać, która chce połączyć pasję z zarabianiem pieniędzy to właśnie ciebie szukamy. W Emmi sama/sam będziesz decydowała o tym ile chcesz zarabiać. Oferujemy dobrą podstawę oraz atrakcyjny pakiet prowizyjny.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów 2D i 3D łącznie z dokumentacją
  • przeprowadzanie wstępnych pomiarów u klienta

Oczekiwania:

  • doświadczenie minimum 2 lata
  • umiejętność czytania projektów 2D
  • umiejętność wykonywania projektów w programach typu: Pro 100 lub/i Cad decor
  • prawo jazdy kat. B

Proponujemy:

  • pracę w zgranym zespole
  • premie uzależnione od wyników
  • pakiet narzędzi do wykonywania pracy typu komputer, telefon służbowy
  • pomoc przy znalezieniu zakwaterowania dla osób z poza województwa mazowieckiego

Osoby spełniające w/w wymagania zapraszamy do kontaktu

  • Dodane o 11:39, 24 września 2020
  • Wyświetleń:2459
  • ID ogłoszenia: 604508314

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, grodziski, Mazowieckie