To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Budowa / remonty w Łódź.

Project Manager branża budowlana

Poszukujemy osób na stanowisko Project Manager w firmie budowlanej w Łodzi. Podejmiemy współpracę z osobami zarówno z doświadczeniem, jak i dopiero rozpoczynającymi swoją przygodę w branży. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin w Firmie ZŁOTE RĘCE.

Zakres obowiązków:
• organizowanie, zarządzanie i koordynowanie pracy w ramach powierzonej inwestycji budowlanej
• przygotowanie oraz wdrożenie harmonogramów
• dbanie o realizację projektu zgodnie z ustalonym harmonogramem i wyznaczonymi standardami
• udział w procesie tworzenia budżetu dla danej inwestycji oraz kontrola jego należytej realizacji
• zarządzanie projektem w zakresie zastosowanych standardów technicznych
• zarządzanie procesami wyboru kontrahentów wraz z negocjacją warunków
• utrzymywanie, koordynowanie i zarządzanie kontaktami z lokalnymi władzami, służbami oraz nadzorem
budowlanym w trakcie realizacji inwestycji
• zarządzanie procesem odbiorów końcowych wraz z uzyskiwaniem pozwoleń na użytkowanie

Oczekiwania:
• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, budowlane
• doświadczenie przy koordynowaniu realizacji inwestycji budowlanych
• znajomość obowiązujących przepisów BHP
• nastawienie na wysoką jakość realizowanych zadań
• wysoki poziom zaangażowania i inicjowania nowych pomysłów
• umiejętności prowadzenia kilku procesów równolegle- podzielność uwagi
• znajomości obsługi komputera (MS Office, Excel, Internet, Poczta elektroniczna)
• wysoka kultura osobista
• kreatywności i samodzielności
• bardzo dobra organizacji czasu pracy
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia i rozwoju zawodowego;
• narzędzia niezbędne do pracy;
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i efektów pracy.